W tym wyjątkowym okresie w życiu kobiety jej ciało zmienia się. Razem z dzieckiem rośnie brzuch, zaokrąglają się plecy, a miednica pochyla do przodu. Pojawiają się bóle i opuchlizny. W takim momencie można i warto skorzystać z masażu.

Masaż dla kobiety w ciąży to znakomity zabieg pielęgnacyjny, odżywia i poprawia sprężystość skóry. Wpływa korzystnie na psychikę matki i dziecka, przynosi ulgę i relaksuje. Zmniejsza napięcia i dolegliwości bólowe w okolicach szyi, pleców, nóg i ramion.

Odpowiednie ugniatanie i masowanie konkretnych miejsc na ciele pobudza mikrokrążenie i pracę układu limfatycznego, co w ciąży pomaga zapobiec obrzękom i zmniejszyć albo zlikwidować opuchliznę.

Certyfikowany masażysta, który ukończył specjalny kurs masażu kobiet w ciąży zna procedury bezpiecznych zabiegów.  Pomoże dobrać pewną i wygodną pozycję do masażu dla pacjentki ciężarnej. Podpowie jakie są podstawy masażu laktacyjnego.

Zapraszamy przyszłe mamy!

Bony upominkowe

Chciałbyś podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent? A może zastanawiasz się jak wyróżnić lub nagrodzić pracownika?

BON UPOMINKOWY- eleganckie zaproszenie na zabiegi w Centrum Medycznym PRESPO może być idealnym pomysłem na prezent.

Bon upominkowy może być wykupiony na jeden zabieg lub serię zabiegów.Jeśli znasz gust lub potrzeby osoby, którą chcesz obdarować możesz wybrać rodzaj zabiegu. Jeśli nie - ustal tylko kwotę do wykorzystania a my doradzimy odpowiednią usługę. Możesz również pozostawić wybór obdarowanej osobie.

Promocje

Terapia falą uderzeniową w cenie promocyjnej - 70 zł zabieg na jedną okolicę.

Dla pacjentów wykupujących zabieg na więcej okolic – cena drugiej i kolejnej okolicy 50% zniżki.

Masaż limfatyczny urządzeniem Lymphastim w cenie promocyjnej przy zakupie 10 zabiegów!

36 zł – cena jednego zabiegu przy zakupie 10 zabiegów

Copyright © 2018 PRESPO sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Kiedrowicz.NET.