Prespo Sp. z o.o. w Słubicach zajmuje się świadczeniem usług medycznych, w tym zabiegów rehabilitacyjnych. Świadczenie usług w pełnej zgodzie z wymaganiami Klienta jest zagwarantowane przez jakość, która oznacza dla nas dążenie do osiągnięcia pełnego zadowolenia Klientów oraz Pacjentów.

W zakresie świadczenia usług medycznych w tym rehabilitacji, mając na uwadze zdrowie, bezpieczeństwo, zadowolenie Pacjentów, pragniemy diagnozować i leczyć naszych Pacjentów na wysokim poziomie.

Cel ten osiągamy przez:

  • systematyczny rozwój i poprawę jakości oferowanych usług fizjoterapeutycznych,
  • podnoszenie kwalifikacji oraz doskonalenie umiejętności personelu pracowni w dziedzinie fizjoterapii.

Jako Prezes Zarządu zobowiązuję się do spełnienia wymagań i ciągłego doskonalenia skuteczności stosowanego systemu zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

Zobowiązuję również wszystkich pracowników Spółki do konsekwentnej realizacji wymagań zawartych w ustanowionym systemie zarządzania jakością oraz do aktywnego udziału w dążeniu do osiągania celów wyznaczonych w niniejszej Polityce jakości.

Słubice, dn. 2.01.2017 r.

Jadwiga Herman
Prezes Zarządu
Prespo Sp. z o.o.

---

Zapraszamy do anonimowej oceny naszego Centrum Medycznego. Uzupełnioną ankietę (druk do pobrania) „Badanie satysfakcji pacjenta” można wysłać pocztą, e-mailem lub wrzucić do skrzynki przy rejestracji. Chcemy spełnić Państwa oczekiwania i ta ankieta ma nam pomóc osiągnąć ten cel.

Copyright © 2018 PRESPO sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Kiedrowicz.NET.