O nas

Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją odzieży ochronnej, roboczej i sportowej z powierzonego materiału. Od 2004 roku szyjemy odzież specjalistyczną z tkanin GORE-TEX wcześniej jako subcontractor, a od 2007 roku jako certyfikowany producent.

W roku 2008 uzyskaliśmy Certyfikat Zarządzania Jakością EN ISO 9001-2008.

Posiadamy najnowocześniejsze maszyny do szycia i klejenia odzieży. Pracownikom zapewniamy pracę w klimatyzowanej hali produkcyjnej, specjalistyczną opiekę medyczną oraz dobre warunki socjalne. Klientom oprócz najwyższej jakości oferowanych usług zapewniamy terminowość wykonania usług.

Oferta

Prespo Spółka z o.o. oferuje w ramach usługi szycie z materiałów klienta odzieży roboczej, ochronnej, sportowej i specjalistycznej. Przez lata działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wypracowaliśmy najwyższą jakość naszych usług.

Naszymi atutami są: nowoczesny park maszynowy i doskonale wykwalifikowana kadra. Posiadamy doświadczenie gwarantujące zrealizowanie nawet najbardziej złożonego zlecenia. Nie boimy się również nowych technologii, które są źródłem rozwoju firmy.

Certyfikat na klejenie szwów nadany nam przez firmę W. L. Gore & Associates jest dowodem, że zaufali nam najlepsi.

System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2009, potwierdzony przez jedną z najbardziej renomowanych firm certyfikujących na świecie TÜV NORD jest gwarancją spełnienia wymagań naszych klientów pod względem jakości świadczonych usług. Współpracujemy z klientami ze Anglii, Niemiec i Szwecji. Jakość i terminowość wyróżniają nas spośród innych firm.

Copyright © 2018 PRESPO sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Kiedrowicz.NET.